SemiFan'a Hoşgeldiniz...
Sitemizde bilgi, resim ve çalışma alışverişi yapabilmek için lütfen üye olunuz ...
Keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle ...
SemiFan'a Hoşgeldiniz...
Sitemizde bilgi, resim ve çalışma alışverişi yapabilmek için lütfen üye olunuz ...
Keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle ...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

"Bebeğini 5. kattan attı" iddiası

3 posters
YazarMesaj
TuSeMi
Alışan Üye
Alışan Üye
TuSeMi

"Bebeğini 5. kattan attı" iddiası Empty
MesajKonu: "Bebeğini 5. kattan attı" iddiası   "Bebeğini 5. kattan attı" iddiası Icon_minitimeC.tesi Haz. 27, 2009 8:19 pm

Rize'de, 2 yaşındaki kız çocuğunu 5. kattan atarak ölümüne neden olduğu iddiasıyla adliye çıkartılan anne tutuklandı.

Edinilen bilgiye göre, Portakallı Mahallesi Kubilay Sokak Kurtuluş Apartmanı'nda bugün meydana gelen olayda 2 yaşındaki Şeyma Ö., apartmanın 5. katındaki açık pencereden beton zemine düşerek hayatını kaybetti.

Görgü tanıklarının ifadesine göre çocuğun, annesi tarafından camdan sallandığı bir sırada aşağı atıldığı iddia edilirken, polis olayla ilgili anne D.Ö.'yü gözaltına almıştı.

Anne, savcılığa çıkartıldığı sırada yaptığı açıklamada çocuğu kendisi atmadığını belirterek, "Ben içeride oturuyordum. Nasıl olduğunu anlamadım. Ben de merak ediyorum" dedi.
Ş.Ö'nün çiftin tek çocuğu olduğu öğrenildi.

Adliyeye çıkartılan anne D.Ö, tutuklanarak cezaevine konuldu.
http://twilighttr.forumtwilight.com
'MeLody EfRon.
Yeni Üye
Yeni Üye
'MeLody EfRon.

MesajKonu: Geri: "Bebeğini 5. kattan attı" iddiası   "Bebeğini 5. kattan attı" iddiası Icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 5:46 pm

Sağol canım
MssDemi
Alışan Üye
Alışan Üye
MssDemi

MesajKonu: Geri: "Bebeğini 5. kattan attı" iddiası   "Bebeğini 5. kattan attı" iddiası Icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 7:00 pm

Annesi yaptıysa ne biçim anne yaa böyle annelerde var demek bence böyle annelerin ruh sağlığı akli dengesi bozuktur yoksa bi anne çocuğunu nasıl öldürür ya! Evil or Very Mad

"Bebeğini 5. kattan attı" iddiası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sadece "m" harfi ile konuş..
» The 3D Concert Experience" Dallas, Texas Screening